Piloxidil vital

Piloxidil vital

Jak działa Piloxidil vital?

PILOXIDIL vital to preparat oparty na unikalnej formule hair BOOST* z dodatkiem kompleksu zawierającego cynk, selen, ryboflawinę, D-biotynę oraz wyciąg z ziela skrzypu polnego, którego składniki pomagają zachować zdrowe włosy i skórę.

Ponadto, składniki  preparatu PILOXIDIL vital pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli szkodliwym działaniem wolnych rodników, do czego dochodzi w wyniku oddziaływania takich czynników, jak: promienie słoneczne, zanieczyszczenie powietrza, farbowanie, czy suszenie włosów.

Zdrowe, dobrze odżywione i zadbane włosy lepiej znoszą czesanie i upinanie.

*  Formuła hair BOOST – unikalne połączenie substancji ziołowych i witamin.

PILOXIDIL vital – wzmacnia włosy od wewnątrz

Wypróbuj także:

piloxidil.png

Czy wiesz, że...

Skuteczność preparatu Piloxidil została potwierdzona
w badaniach klinicznych.

Piloxidil produkt leczniczy. Postać: Płyn na skórę. Przezroczysty, bezbarwny lub lekko żółty płyn. Skład: Minoxidilum, 20 mg/ml. Wskazania: w leczeniu łysienia typu męskiego (alopecia androgenetica) u mężczyzn i kobiet w wieku 18-65 lat. Piloxidil jest najbardziej skuteczny u ludzi młodszych, we wczesnych fazach procesu łysienia. Lepsze wyniki leczenia uzyskuje się w okolicy szczytu głowy niż w części czołowo-skroniowej. Zaprzestanie leczenia powoduje cofanie się efektu leczniczego w ciągu kilku miesięcy. Przeciwwskazania: Nie należy stosować produktu leczniczego u pacjentów nadwrażliwych na minoxidil, glikol propylenowy, etanol; w okresie ciąży i karmienia piersią; w cho- robach skóry głowy, np. w nasilonych zmianach w łojotokowym zapalaniu skóry, w łuszczycy, na skórę z objawami przerwania ciągłości naskórka, na poparzoną słońcem skórę głowy; u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym (leczonym i nieleczonym), w zakażeniach owłosionej skóry głowy, na świeżo ogoloną skórę głowy, pod opatrunkiem okluzyjnym; w razie stosowania miejscowo na owłosioną skórę głowy innych leków. Podmiot odpowiedzialny: dr Włodzimierz Zgoda, Chemical Research, Consulting & Production, 80-288 Gdańsk, ul. Budapesztańska 3/17.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

^ do góry